تور برزیل تور برزیل تابستان 98


لوازم مورد نیاز

 • وسایل شخصی
 • داروهای ضروری
 • لباس مناسب فصل
 • پاسپورت
 • دروبین عکاسی

مدارک مورد نیاز

  1) اصل گذرنامه با ۷ ماه اعتبار از زمان سفر

  ۲) سه قطعه عکس 3×4 جدید

  ۳) ترجمه شناسنامه و کارت ملی

  ۴) تمکن مالی  حساب بانکی به انگلیسی با مهر و امضای بانک ، کپی ویزاهای قبلی , پاسپورت های قبلی 

  ۵) ارائه گواهی اشتغال به کار و یا جواز کسب یا گواهی بازنشستگی

  ۶) مشخصات فردی کامل

اطلاعات سفر

تور برزیل:

کشور برزیل که جمهوري فدراتيو برزيل نامیده می شود، بزرگ‌ترين و پرجمعيّت‌ترين پهناورترین کشور قاره آمريکاي جنوبي است. از حدود ده‌هزار سال قبل اقوام نيمه مهاجر درکشور برزیل و در تور برزیل برزيل زندگي مي‌کردند. با ورود پرتغالي‌ها در سال 1500، برزيل مستعمره شد. پرتغالي‌ها بردگاني از نقاط ديگر قاره آمريکا بدانجا اوردند. بعدها بيشتر بردگاني که به برزيل آمدند از قاره آفريقا بودند. کشور برزيل يک فدراسيون است که از 26 ايالت و يک منطقه فدرال تشکيل شده، که در مجموع 27 واحد فدرال را تشکيل مي‌دهند.

کشور برزيل در تور برزیل محدوده‌اي وسيع از سواحل شرقي قاره آمريکاي جنوبي را اشغال کرده‌ است و همچنين شامل مناطق بسياري از مرکز اين قاره نيز مي‌شود. و با کشورهاي اروگوئه در جنوب و آرژانتين و پاراگوئه در جنوب غربي همچنين با بوليوي و پرو در غرب و با کلمبيا در شمال شرقي همسايه‌ است و با ونزوئلا و سورينام و گويان و در آنطرف آب با گويان فرانسه نيز در شمال مرز مشترک دارد. اين کشور از شمال به نيمکره جنوبي کشيده شده‌است.

عواملي چون اندازه و آب و هوا و منابع طبيعي غني کشور برزیل را در تور برزیل متمايز کرده‌است. تنوع آب و هوايي زيادي درکشور برزيل وجود دارد اما بخش بزرگي از آن گرمسيري است و پوشيده از جنگلهاي باراني آمازون که در حوضه آب ريز رود آمازون بوجود آمده‌اند. با اين حال کشور برزیل در تور برزيل داراي پنج آب و هواست که عبارتند از گرمسيري در مرکز، کوهستاني، نيمه خشک در شمال شرقي، استوايي در شمال و معتدل در جنوب. آب و هواي استوايي به صورت بسيار بارز در شمال اين کشور ديده مي‌شود اين مناطق به صورت واقعي فصل خشک ندارد و در واقع فصل خشک آنجا تنها کمتر از فصل باراني بارش دارد اما آن ميزان بارش هم قابل توجه‌است. کشور برزيل داراي تنوع زيستي بسيار زيادي است، و بسياري از نژادها و گروه‌هاي قومي را درخود جاي داده‌است. کشور برزیل دارای زمین های کشاورزی وسیع و بزرگ و همچنین جنگل های انبوه و سر سبز زیبا می باشد. برزیل در تور برزیل با داشتن منابع طبیعی فراوان و کشترده و همچنین تنوع زیستی بالای خود، به همراه نیروی کار زیاد، جزوه کشورهای قدرتمند آمریکای جنوبی از نظر اقتصادی می باشد. جالب است که بدانید کشور برزیل در قرن های گذشته مستعمره کشور پرتغال بوده است و به همراه کشور پرتغال، مردم آن به زبان پرتغالی صحبت می کنند. اما باید توجه داشت که کشور برزیل کشوری تقریبا چند ملیتی محسوب می شود جمعیت این کشور متشکل از نژاد های اروپایی و سرخ پوستان آمریکای جنوبی، آفریقایی و آسیایی می باشد. مذهب اصلی مردم برزیل کاتولیک کلیسای رم است. یافته ها نشان می دهند که از حدود 10 هزار سال پیش اقوام نیمه مهاجر در برزیل زندگی می کرده اند. اما با ورود مردم پرتغالی در سال 1500 میلادی، برزیل به اشغال و استعمار پرتغال در آمد. پرتغالی ها کسانی بودند که بردگان را وارد برزیل و قاره آفریقای جنوبی کردند و بیشتر این بردگان از آسیا بودند. عوارض و شکل زمین در کشور بزرگ و پهناور برزیل هم تنوع بسیار زیاد و فراوانی دارد که شامل تپه‌ها، کوه‌ها، جلگه‌های پست کوه‌ها و زمینهای بایر و به طور کلی پستی و بلندی های فراوان در تور برزیل است. ارتفاع بیشتر مناطق کشور زیبای برزیل بین ۲۰۰ تا ۸۰۰ متر است. مناطق مرتفع اصلی و دیدنی بیشتر در قسمت جنوبی این کشور قرار دارند و می توان گفت به طور کلی بخش جنوبی کشور برزیل نسبت به بخش های شمالی آن ناهموارتر است. از دیگر ویژگی‌های جغرافیایی جذاب کشور برزیل وجود رود بسیار طولانی و در عین حال زیبا و جذاب آمازون در این کشور است که بزرگترین و پرآب‌ترین رودخانه دنیا و دومین رود طویل و بلند در جهان است. این رود به اقیانوس اطلس سرازیر می شود و به آن می‌ریزد.

تا قبل از 1964 دوازده حزب موجود بود که به‌وسيله حکومت ديکتاتوري برانکو ممنوع از فعاليت شدند. حزب کارگر در قبل از آن هم يعني در دهه 1930 و 1940 وضعيت خوبي نداشت. آن زمان حکومت نيمه فاشيستي وارگاش و ونوو قانونچه کوربوراتيويستي را بر آن حزب تحميل کرد. به هر حال در 1964 دو حزب اتحاد ملي و جنبش دمکراتيک ملي رسماً از طرف دولت اعلام شد.

محبوبت‌ترين ورزش در برزيل فوتبال است، و برزيل در تور برزیل شهرت بسياري به خاطر فوتباليست‌هاي مشهور خود دارد. ازجمله آنان مي‌توان اين افراد را نام برد: پله، گارينچا، جيرزينيو، ريولينو، کارلوس آلبرتو تورس، زيکو، سوکراتس، روماريو، رونالدو، ريوالدو، روبرتو کارلوس، جونينيو، آدريانو، ديگو، روبينيو، رونالدينيو و پسر طلايي فوتبال برزيل کاکا. تيم ملي فوتبال برزيل «سلسيون»، پنج بار تا کنون جام جهاني فوتبال را از آن خود کرده‌است.

مکان های دیدنی کشور برزیل در تور برزیل:

سائوپائولو، ريودوژانرو، کوپاکابانا، بروکلين، سواحل ريو، اورو پرتو، خيابان پاليست، کورکووادو، فلورياناپوليس، ساختمان بينسپا، مجسمه مسيح رهايي بخش، فوز دي ايگواسو، کليساي جامع داسي، کوه کله قندي، برازيليا، موزه هنر سائوپائولو، کوباکابانا، بونيتو، ايستگاه لوز، باغ هاي گياه شناسي، سالوادور، پارک ايبيراپورا، ايپانما، شکوه حاره اي، پارک دوکارمو، جنگل تيجوکا، آمازون، تئاتر شهري سائوپائولو، استوديوم ماراکانا، کارناوال معروف برزیل، موزه چاکارا دو سيو، نگارخانه سائوپائولو.

نظرات

ثبت نظر